Finansowanie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, podjęliśmy współpracę z niezależnymi doradcami finansowymi w zakresie obsługi kredytowej.

 

Nasi Partnerzy zapewnią Państwu wsparcie i pomoc w kredytowaniu, w rzetelny sposób sprawdzą zdolność kredytową, przedstawią ofertę kredytową odpowiadającą Państwa potrzebom, przygotują niezbędną dokumentację, przeprowadzą przez procedury bankowe, proces kredytowy i pomogą w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w bankowości i finansach naszych Partnerów, proces kredytowy przebiegnie szybko i bez zbędnych komplikacji, a dostęp do oferty kilkunastu banków pozwoli na znalezienie najkorzystniejszych warunków cenowych kredytu. Szczegóły oferty omówicie Państwo z wybranym doradcą finansowym w siedzibie naszej firmy lub w siedzibie naszego Partnera. Spotkanie z każdym doradcą jest bezpłatne i niezobowiązujące. To do Państwa należy decyzja, której instytucji ostatecznie zlecicie pozyskanie kredytu na zakup swojej nieruchomości.

 

Zapraszamy do kontaktu

 

Finansowanie nieruchomości

Piotr Litka

Doradca finansowy

tel. 885 224 882

e-mail: piotr.litka@wgb24.pl

Finansowanie nieruchomości

Sebastian Snuszka

Doradca finansowy

tel. 888 952 877

e-mail: sebastian.snuszka@wgb24.pl

 

 

Skontaktuj się z nami

Śrem, ul. Sikorskiego 41

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.: 8.00 - 16.00

    Pełna treść zgody »

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu przez PPHU ENIGMA ANETA IGNASZEWSKA, ul. Sikorskiego 41, 63 -100, Śrem, w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu lub realizacji umowy na zakup towarów, usług oferowanych przez Naszą firmę. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty udzielające zgody na zawarcie umowy kredytowej oraz podmioty z którymi łączą nas umowy w zakresie przetwarzania danych osobowych. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych podanych w formularzu, ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt na adres pocztowy Naszej firmy. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych są dostępne na w siedzibie firmy.