Dąbrowa, ul. Sosnowa 6 – 73,73m2 z ogródkiem

359000 zł | 73,73 m2
rodzaj: bliźniak
ilość kondygnacji: 2
ilość pokoi:
aneks kuchenny: tak
powierzchnia działki:
status lokalu: nie
standard: deweloperski
stan: nowe

Uwagi / opcje dodatkowe

Media

prąd

woda 

kanalizacja

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny w Dąbrowie przy ulicy Sosnowej 6. Piękna okolica, pobliskie otoczenie lasów, śpiew ptaków oraz czyste powietrze sprawią, że pokochają Państwo to miejsce tak samo jak my. Obecnie dużo czasu spędzamy poza domem a wracając do niego chcemy czuć spokój i harmonie dlatego analizując potrzeby naszych Klientów i ich preferencje przedstawiamy do sprzedaży lokal mieszkalny prawy, który będzie składał z:

Parter:

 

pomieszczenie

powierzchnia

komunikacja

3,70m2

WC

3,24m2

pokój dzienny + aneks

36,55m2

suma powierzchni:

43,49m2

 

Piętro:

 

pomieszczenie

powierzchnia

komunikacja

4,31m2

łazienka

6,25m2

pokój 1

10,27m2

pokój 2

9,41m2

Suma powierzchni:

30,24m2

 

Parter to duży przestronny pokój z idealnym miejscem na aneks kuchenny co daje nowym Właścicielom szerokie możliwości aranżacyjne jak i wykończeniowe (opcjonalnie jest możliwość wykonania gabinetu na parterze). Piętro to dwa idealne metrażowo pokoje oraz łazienka. Zastosowanie w tym lokalu mieszkalnym dwóch kondygnacji daje nam możliwość oddzielenia części dziennej od sypialnianej.  Nowoczesny design, ciekawy i funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas 664 090 087 lub napisz biuro@nieruchomosci-enigma.pl 

 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Skontaktuj się z nami

Śrem, ul. Sikorskiego 41

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.: 8.00 - 16.00

    Pełna treść zgody »

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu przez PPHU ENIGMA ANETA IGNASZEWSKA, ul. Sikorskiego 41, 63 -100, Śrem, w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu lub realizacji umowy na zakup towarów, usług oferowanych przez Naszą firmę. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty udzielające zgody na zawarcie umowy kredytowej oraz podmioty z którymi łączą nas umowy w zakresie przetwarzania danych osobowych. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych podanych w formularzu, ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt na adres pocztowy Naszej firmy. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych są dostępne na w siedzibie firmy.