Grodzewo ul. Przyjazna – rezerwuj już dziś !

335000 zł | 109,4 m2
rodzaj: bliźniak
ilość kondygnacji: 1
ilość pokoi:
aneks kuchenny: tak
powierzchnia działki:
status lokalu: tak
standard: deweloperski
stan: nowy

Uwagi / opcje dodatkowe

Media

Woda i kanalizacja z sieci miejskiej 

prąd

Uwaga Uwaga ! Nadal rozbudowujemy osiedle przy ul. Przyjaznej w Grodzewie. Grodzewo to piękna mała miejscowość około 8,5km od Śremu. Pięknie położona wśród pól, łąk i lasów ! Ulica Przyjazna gwarantuje bliskość natury !!! Przyjmujemy rezerwacje na kolejne budynki dostępne do odbioru w roku 2021. 

Oferujemy Państwu domy jednorodzinne dwulokalowe parterowe z garażem. Każdy lokal ma 109,4m powierzchni użytkowej oraz nieużytkowe poddasze czyli strych o pow. około 30m ! 

Funkcjonalnie zaprojektowane wnętrze składa się z 3 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki i wiatrołapu. Do każdego lokalu należy garaż wraz z pomieszczeniem gospodarczym, które jest jednocześnie kotłownią.  Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim.  Aktualny postęp prac na budowie na załączonych zdjeciach. 

Po szczegóły oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonów: 602 685 519 lub 662 192 570 niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Skontaktuj się z nami

Śrem, ul. Sikorskiego 41

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.: 8.00 - 16.00

    Pełna treść zgody »

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu przez PPHU ENIGMA ANETA IGNASZEWSKA, ul. Sikorskiego 41, 63 -100, Śrem, w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu lub realizacji umowy na zakup towarów, usług oferowanych przez Naszą firmę. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty udzielające zgody na zawarcie umowy kredytowej oraz podmioty z którymi łączą nas umowy w zakresie przetwarzania danych osobowych. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych podanych w formularzu, ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt na adres pocztowy Naszej firmy. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych są dostępne na w siedzibie firmy.