Mieszkanie 75,7m Brodnica + garaż i ogródek działkowy

243 000 zł | 75,7 m2
powierzchnia: 75,7 m2
ilość pokoi: 3
aneks kuchenny: Nie
kondygnacja: 2
czynsz: 243 000
status lokalu: własnościowe
stan: do zamieszkania
standard: wykończone - bez mebli
piętra budynku: 2

Uwagi / Opcje dodatkowe

Na sprzedaż duże przestronne mieszkanie o powierzchni 75,7m położone na 2 piętrze budynku przy ul. Orzechowej 4c w Brodnicy. 

Lokal składa się z 3 pokoi (pokoj dzienny i dwie sypialnie w tym jeda z balkonem) , oddzielnej kuchni, korytarza, wc oraz łazienki.  W mieszkaniu wymienione zostały podłogi oraz drzwi, wnętrze jest odświeżone i wymalowane. Do wyremontowania pozostaje łazienka oraz wc (brak płytek na ścianach), nie ma też mebli kuchennych. 

Ponadto do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 12,1m oraz garaż i prawo użytkowania ogrodu działkowego (ok. 100m). 

Z mieszkaniem związany jest udział w nieruchomości wspólnej w wysokości 1/141.  Opłaty do wspólnoty mieszkaniowej to około 630zł (z ogrzewaniem). 

Skontaktuj się z nami

Śrem, ul. Sikorskiego 41

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.: 8.00 - 16.00

    Pełna treść zgody »

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu przez PPHU ENIGMA ANETA IGNASZEWSKA, ul. Sikorskiego 41, 63 -100, Śrem, w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu lub realizacji umowy na zakup towarów, usług oferowanych przez Naszą firmę. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty udzielające zgody na zawarcie umowy kredytowej oraz podmioty z którymi łączą nas umowy w zakresie przetwarzania danych osobowych. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych podanych w formularzu, ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt na adres pocztowy Naszej firmy. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych są dostępne na w siedzibie firmy.