Nochowo działki budowlane na sprzedaż ! 1216m

165000 zł | 1216 m2
uzbrojenie: brak, media w drodze (kanalizacja, woda, prąd, gaz)
kategoria: budowlana

Uwagi / opcje dodatkowe

Na sprzedaż świetnie położona działka budowlana o pow. 1216m w Nochowie k/Śremu. 

Dojazd utwardzoną drogą z kostki, do podłączenia wszystkie media – woda, prąd, gaz i kanalizacja. Na terenie tym obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania – uchwała nr 95/IX/2019 Rady Miejskiej w Śremie, podstawowe zapisy brzmią: 

„Na terenach oznaczonych symbolem „GM” zakazuje się sytuowania obiektów, których wysokość jest większa niż 12,0 m w zabudowie mieszkaniowej. (…)Budynki mieszkalne na terenach oznaczonych symbolem „GM” należy realizować z dachami stromymi o kącie nachylenia połaci dachowych od 22 do 45 stopni z pokryciem ceramicznym, bitumicznym lub blaszanym dachówko podobnym. (…)Wysokość ogrodzeń od strony ulicy na terenach oznaczonych na rysunku planu symbolem „GM” ustala się na 1,5 m. (…)Na każdej działce w obszarze oznaczonym symbolem „GM” należy przeznaczyć przynajmniej 40% powierzchni terenu na cele urządzenia zieleni”

Bliskość Śremu, dobry dostęp pod kątem komunikacyjnym oraz doskonałe położenie w cichej i spokojnej okolicy osiedla domów jednorodzinnych, gwarantuje atrakcyjność przyszłej nieruchomości pod kątem wygody i komfortu mieszkania. 

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. 

Skontaktuj się z nami

Śrem, ul. Sikorskiego 41

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.: 8.00 - 16.00

    Pełna treść zgody »

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu przez PPHU ENIGMA ANETA IGNASZEWSKA, ul. Sikorskiego 41, 63 -100, Śrem, w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu lub realizacji umowy na zakup towarów, usług oferowanych przez Naszą firmę. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty udzielające zgody na zawarcie umowy kredytowej oraz podmioty z którymi łączą nas umowy w zakresie przetwarzania danych osobowych. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych podanych w formularzu, ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt na adres pocztowy Naszej firmy. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych są dostępne na w siedzibie firmy.