Nochowo ul. Słoneczna – funkcjonalne 69m z ogrodem !

369000 zł | 69,02 m2
rodzaj: bliźniak
ilość kondygnacji: 1
ilość pokoi:
aneks kuchenny: tak
powierzchnia działki:
status lokalu: nie
standard: deweloperski
stan: nowe

Uwagi / opcje dodatkowe

Media

przyłącza do sieci miejskiej – woda, prąd, gaz, kanalizacja

Rozpoczęła się nowa inwestycja firmy Enigma w Nochowie przy ul. Słonecznej. Budowa przewiduje wykonanie parterowych jednorodzinnych budynków dwulokalowych, w którym każdy z lokali będzie miał powierzchnię 69,02m. 

Ciekawa aranżacja wnętrz przewiduje 3 pokoje oraz salon z aneksem kuchennym, łazienkę, wc i korytarz. Wnętrze można zaaranżować na mniejszą liczbę pokoi jeśli takie będą potrzeby klienta. Budynki będą oddawane w standardzie deweloperskim, który przewiduje również rolety zewnętrzne na wyposażeniu oraz ogrzewanie podłogowe w całym lokalu.  Każdy lokal posiadać będzie swoje miejsca postojowe oraz ogródek. 

Termin oddania to III kwartał 2023 roku. 

Szczegółowe informacje pod nr telefonu 602 685 519 lub w siedzibie firmy w Śremie przy ul. Sikorskiego 41

Skontaktuj się z nami

Śrem, ul. Sikorskiego 41

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.: 8.00 - 16.00

    Pełna treść zgody »

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu przez PPHU ENIGMA ANETA IGNASZEWSKA, ul. Sikorskiego 41, 63 -100, Śrem, w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu lub realizacji umowy na zakup towarów, usług oferowanych przez Naszą firmę. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty udzielające zgody na zawarcie umowy kredytowej oraz podmioty z którymi łączą nas umowy w zakresie przetwarzania danych osobowych. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych podanych w formularzu, ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt na adres pocztowy Naszej firmy. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych są dostępne na w siedzibie firmy.