Osiedle domów jednorodzinnych – budynki 78,24m

369000 zł | 78,24 m2
rodzaj: bliźniak
ilość kondygnacji: 2
ilość pokoi:
aneks kuchenny: tak
powierzchnia działki:
status lokalu: nie
standard: deweloperski
stan: nowe

Uwagi / opcje dodatkowe

Media

woda

prąd

kanalizacja

gaz

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny kompleks mieszkaniowy, który będzie wyróżniający się stylem oraz charakterem. Nowoczesna architektura oraz układ pomieszczeń może zainteresować niejednego fana nowoczesnego stylu oraz budownictwa. Osiedle powstaje w miejscowości Psarskie oddalonej od miejscowości Śrem o zaledwie 4 km. Osiedle powstaje w rejonie ulic Wiązowej, Orzechowej, Miłorzębowej, Daglezjowej, Bukowej. Firma Enigma Development wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu Klientów i daje szeroki wachlarz wyboru metraży do sprzedaży.

Do sprzedaży oferujemy lokal mieszkalny o powierzchni  78,24m2. Lokal mieszkalny znajduje się w budynku jednorodzinnym dwulokalowym. Doskonały metraż dla rodzin z dziećmi jak i osób, które szukają swojego pierwszego „M” bądź chcących uciec od miejskiego zgiełku. Idealna przestrzeń na dwóch kondygnacjach. Parter przewidziany jest na pokój dzienny z aneksem kuchennym natomiast piętro to trzy sypialnie wraz z łazienką. Przestronne i funkcjonalne wnętrze, które oddziela sferę dzienną od sfery sypialnianej idealnie sprawdzi się dla osób, które cenią sobie spokój. Na metraż lokalu mieszkalnego składa się:

PARTER

 • komunikacja 6,22m2
 • WC wraz z kotłem 3,39m2
 • pokój dzienny z aneksem 35,23m2

PIĘTRO

 • komunikacja 3,28m2
 • łazienka 5,11m2
 • pokój 9,15m2
 • pokój 7,87m2
 • pokój 7,99m2

 

Ciekawy rozkład pomieszczeń daje sporo możliwości aranżacyjnych. Ogródek przewidziany dla każdego z lokali mieszkalny jest dodatkowej atutem tej inwestycji. Wypoczynek na świeżym to doskonała forma relaksu po pracy. Lokale mieszkalne są przekazywane w stanie deweloperskim a ich oddanie planujemy na koniec grudnia już tego roku. Przedsprzedaż właśnie została rozpoczęta! Serdecznie zapraszamy do rezerwacji. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Skontaktuj się z nami

Śrem, ul. Sikorskiego 41

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.: 8.00 - 16.00

  Pełna treść zgody »

  Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu przez PPHU ENIGMA ANETA IGNASZEWSKA, ul. Sikorskiego 41, 63 -100, Śrem, w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu lub realizacji umowy na zakup towarów, usług oferowanych przez Naszą firmę. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty udzielające zgody na zawarcie umowy kredytowej oraz podmioty z którymi łączą nas umowy w zakresie przetwarzania danych osobowych. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych podanych w formularzu, ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt na adres pocztowy Naszej firmy. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych są dostępne na w siedzibie firmy.