Osiedle domów jednorodzinnych – urocze 46m z ogródkiem !

269000 zł | 46 m2
rodzaj: bliźniak
ilość kondygnacji: 1
ilość pokoi:
aneks kuchenny: tak
powierzchnia działki:
status lokalu: nie
standard: deweloperski
stan: nowe

Uwagi / opcje dodatkowe

Media

woda

prąd

kanalizacja

gaz

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny kompleks mieszkaniowy, który będzie wyróżniający się stylem oraz charakterem. Nowoczesna architektura oraz układ pomieszczeń może zainteresować niejednego fana nowoczesnego stylu oraz budownictwa. Osiedle powstaje w miejscowości Psarskie oddalonej od miejscowości Śrem o zaledwie 4 km. Osiedle powstaje w rejonie ulic Wiązowej, Orzechowej, Miłorzębowej, Daglezjowej, Bukowej. Firma Enigma Development wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu Klientów i daje szeroki wachlarz wyboru metraży do sprzedaży.

Do sprzedaży oferujemy jeden z bardzo atrakcyjnych metraży: 46m2. Lokal mieszkalny znajduje
 się w parterowym budynku jednorodzinnym dwulokalowym. Przeuroczy i dobrze przemyślany układ pomieszczeń zaspokoi osoby, które nie potrzebują dużej przestrzeni i odnajdują spokój i harmonie
 w mniejszych pomieszczeniach. Na metraż lokalu mieszkalnego składa się:

  • łazienka o powierzchni 5,62m2
  • komunikacja o powierzchni 3,26m2
  • pokój dzienny z aneksem 19 m2
  • pokój 9,67m2
  • pokój 8,45m2

Taki metraż jest alternatywą dla mieszkań w bloku, który poprzez kawałek ogródka pozwoli nowym nabywcą odetchnąć świeżym powietrzem jak i wypocząć wychodząc na taras. Indywidualne miejsca parkingowe dla każdego z lokali pozwolą zapomnieć o problemach z parkowaniem swoich pojazdów.

Lokale mieszkalne są przekazywane w stanie deweloperskim a ich oddanie planujemy na koniec grudnia już tego roku. Przedsprzedaż właśnie została rozpoczęta! Serdecznie zapraszamy do rezerwacji. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. 

Skontaktuj się z nami

Śrem, ul. Sikorskiego 41

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.: 8.00 - 16.00

    Pełna treść zgody »

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu przez PPHU ENIGMA ANETA IGNASZEWSKA, ul. Sikorskiego 41, 63 -100, Śrem, w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu lub realizacji umowy na zakup towarów, usług oferowanych przez Naszą firmę. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty udzielające zgody na zawarcie umowy kredytowej oraz podmioty z którymi łączą nas umowy w zakresie przetwarzania danych osobowych. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych podanych w formularzu, ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt na adres pocztowy Naszej firmy. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych są dostępne na w siedzibie firmy.