Psarskie – nowe osiedle Enigma – mieszkanie nr 8 – 33,27m

Mieszkanie dla Ciebie !

196 293 zł | 33,27 m2
powierzchnia: 33,27 m2
ilość pokoi: 2
aneks kuchenny: Tak
kondygnacja: 1
czynsz: 196 293
status lokalu: własność
stan: nowe
standard: deweloperski
piętra budynku: 2

Uwagi / Opcje dodatkowe

woda i kanalizacja

prąd

gaz (indywidualny kocioł gazowy w każdym lokalu) 

W niedalekiej odległości od Śremu – w Psarskim rozpoczyna się właśnie budowa nowego osiedla budynków wielorodzinnych firmy Enigma. 

Na obszarze położonym w pobliżu alei Platanowej zaprojektowane zostało funkcjonalne i stylowe osiedle budynków wielorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą. Zaplanowano niewysokie budynki – parter + 2 kondygnacje. W każdym budynku mieści się 11 mieszkań o przystępnym metrażu i możliwością łączenia ich w większe powierzchnie. Budynki będą tworzyły wspólnoty mieszkaniowe tzn. nie będzie opłat czynszowych (jedynie opłaty do wspólnoty a o ich wysokości będą decydować właściciele lokali). 

Schludnie zaprojektowane osiedle przewiduje także lokalizację na jego terenie sklepu spożywczego, czy innych lokali usługowych. 

Wystartowała już budowa pierwszego budynku – A, w którym znajduje się także lokal nr 8 o pow. 33,27m. Znajduje się on na I piętrze przedmiotowego budynku. Wnętrze to pokój z aneksem kuchennym, łazienka oraz pokój. Do mieszkania przynależeć będzie balkon.  

Mieszkanie oddane będzie do rąk właściciela w standardzie deweloperskim, który szczegółowo opisuje prospekt informacyjny sporządzony dla tego lokalu. 

Transakcja oparta jest o rachunek powierniczy. 

Po więcej informacji zapraszamy do biura firmy przy ul. Sikorskiego 41 w Śremie oraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu: 602 685 519. 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle przepisów KC.

Skontaktuj się z nami

Śrem, ul. Sikorskiego 41

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.: 8.00 - 16.00

    Pełna treść zgody »

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu przez PPHU ENIGMA ANETA IGNASZEWSKA, ul. Sikorskiego 41, 63 -100, Śrem, w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu lub realizacji umowy na zakup towarów, usług oferowanych przez Naszą firmę. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty udzielające zgody na zawarcie umowy kredytowej oraz podmioty z którymi łączą nas umowy w zakresie przetwarzania danych osobowych. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych podanych w formularzu, ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt na adres pocztowy Naszej firmy. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych są dostępne na w siedzibie firmy.