Śrem Chełmońskiego 7e – 48m wynajem

1500 zł | 48 m2
powierzchnia: 48 m2
ilość pokoi: 2
aneks kuchenny: tak
kondygnacja: 1
czynsz: 1500 zł

Wyposażenie

meble kuchenne, lodówko-zamrażarka, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarni, pochłaniacz, pralka, wyposażenie garderoby, uchwyt tv

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 48m na 1 piętrze budynku przy ul. Chełmońskiego 7E (Osiedle Korner)

Lokal składa się z następujących pomieszczeń:
– Sypialnia
– Garderoba (przejście z sypiali do garderoby)
– Pokój dzienny z aneksem kuchennym
– Łazienka
Do lokalu przynależą:
balkon
komórka lokatorska o powierzchni 2 m²

Mieszkanie nieumeblowane, komfortowo wyposażona kuchnia (lodówko-zamrażarka, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, pochłaniacz) oraz łazienka. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Z pokoju dziennego jest wyjście na przestronny taras.
Mieszkanie wolne od zaraz.

Najem – 1500zł miesięcznie + opłaty do wspólnoty oraz za zużycie mediów (wspólnota ok. 150zł + śmieci, woda prad i gaz wg zużycia)

WARUNKI NAJMU:
– wpłata 3 miesięcznej kaucji tj. 4500zł przy podpisaniu umowy
– przedstawienie oświadczenia notarialnego ze wskazaniem miejsca, do ktorego nastąpi eksmisja jeśli najemca zaprzestanie płatności czynszu najmu
– liczniki za zużycie wody, prądu i gazu najemca przepisuje na siebie.

Skontaktuj się z nami

Śrem, ul. Sikorskiego 41

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.: 8.00 - 16.00

    Pełna treść zgody »

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu przez PPHU ENIGMA ANETA IGNASZEWSKA, ul. Sikorskiego 41, 63 -100, Śrem, w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu lub realizacji umowy na zakup towarów, usług oferowanych przez Naszą firmę. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty udzielające zgody na zawarcie umowy kredytowej oraz podmioty z którymi łączą nas umowy w zakresie przetwarzania danych osobowych. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych podanych w formularzu, ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt na adres pocztowy Naszej firmy. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych są dostępne na w siedzibie firmy.