Szymanowo – dla dewelopera 12600m

950000 zł | 12646 m2
uzbrojenie: woda, prąd, gaz, kanalizacja
kategoria: budowlana

Uwagi / opcje dodatkowe

Prezentujemy Państwu ofertę zakupu gruntu o powierzchni 12 646m położonego w Szymanowie. Całość stanowią dwie działki o numerach 5/4 i 5/7 .  Jest to pięknie położony teren  przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, a więc jest to doskonały pod lokalizację inwestycji deweloperskiej i budowę atrakcyjnego osiedla mieszkaniowego.  

Nieruchomość położona jest przy głównej trasie Śrem – Manieczki, na jej terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego  – te tereny oznaczone są symbolem 1MN – zdjęcia planu znajdują się w galerii do tego ogłoszenia.

Na działce nr 5/7 dostępne są wszystkie media.  Nieruchomość jest wolna od obciążeń. 

Skontaktuj się z nami

Śrem, ul. Sikorskiego 41

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.: 8.00 - 16.00

    Pełna treść zgody »

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu przez PPHU ENIGMA ANETA IGNASZEWSKA, ul. Sikorskiego 41, 63 -100, Śrem, w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu lub realizacji umowy na zakup towarów, usług oferowanych przez Naszą firmę. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty udzielające zgody na zawarcie umowy kredytowej oraz podmioty z którymi łączą nas umowy w zakresie przetwarzania danych osobowych. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych podanych w formularzu, ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt na adres pocztowy Naszej firmy. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych są dostępne na w siedzibie firmy.