Zbrudzewo ul. Sezamowa 48,12m z ogródkiem dz. 16/10 lokal nr 1

269000 zł | 48,12 m2
rodzaj: bliźniak
ilość kondygnacji: 1
ilość pokoi:
aneks kuchenny: tak
powierzchnia działki:
status lokalu: nie
standard: deweloperski
stan: nowe

Uwagi / opcje dodatkowe

Media

woda

kanalizacja

prąd

gaz 

Przedstawiamy do sprzedaży lokal mieszkalny nr 1 w Zbrudzewie przy ulicy Sezamowej – działka nr 16/10 (lokal po lewej stronie budynku). Powierzchnia lokalu mieszkalnego to 48,12m z ogródkiem (200m).

Jest to idealny metraż dla osób, które szukają alternatywy dla mieszkań w budynkach wielorodzinnych. Ogródek z pewnością doskonale sprawdzi się do wypoczynku na świeżym powietrzu po całym dniu pracy. Wysoki standard wykończenia, dwa miejsca postojowe oraz atrakcyjna lokalizacja tworzą naszą ofertę bardzo atrakcyjną.

Lokal mieszkalny składa się z następujących pomieszczeń:

  • Komunikacja – 4,59m2
  • Łazienka + kocioł CO – 4,05m2
  • Aneks + pokój dzienny – 19,66m2
  • Pokój 1 – 11,08m2
  • Pokój 2 – 8,74m2

Lokal mieszkalny będzie oddany w wysokim standardzie deweloperskim, który szczegółowo opisany jest w prospekcie informacyjnym dla danej inwestycji. 

Zapraszamy do kontaktu pod numer telefonu 602 685 519 lub biuro@nieruchomosci-enigma.pl

 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

 

Skontaktuj się z nami

Śrem, ul. Sikorskiego 41

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.: 8.00 - 16.00

    Pełna treść zgody »

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu przez PPHU ENIGMA ANETA IGNASZEWSKA, ul. Sikorskiego 41, 63 -100, Śrem, w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu lub realizacji umowy na zakup towarów, usług oferowanych przez Naszą firmę. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty udzielające zgody na zawarcie umowy kredytowej oraz podmioty z którymi łączą nas umowy w zakresie przetwarzania danych osobowych. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych podanych w formularzu, ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt na adres pocztowy Naszej firmy. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych są dostępne na w siedzibie firmy.