O nas

Enigma – Nieruchomości to biuro sprzedaży nieruchomości, które obecnie kompleksowo zajmuje się sprzedażą domów i mieszkań z inwestycji deweloperskich prowadzonych przez firmę Enigma Ignaszewscy spółka jawna oraz pokrewne jej spółki. 
Nasza działalność skupia się wokół transakcji sprzedaży budowanych przez nas domów i mieszkań oraz wynajmu posiadanych przez nas nieruchomości. 

Naszym klientom oferujemy:

  • Zakup domów oraz mieszkań budowanych przez nasze firmy w wysokim standardzie deweloperskim w atrakcyjnych lokalizacjach lub wynajem podsiadanych mieszkań/lokali;
  • Pełną obsługę przy zawieraniu umowy sprzedaży  bądź wynajmu  nieruchomości;
  • Pełną obsługę transakcji związaną z organizacją aktu notarialnego, obsługą prawną, wyceną itp.
  • Pomoc w uzyskaniu dogodnego źródła finansowania nieruchomości tj. w uzyskaniu  np. atrakcyjnego kredytu bankowego;

Naszym celem jest Państwa satysfakcja, którą chcemy osiągnąć dzięki rzetelności i dbałości 
o bezpieczeństwo realizowanych transakcji a przede wszystkim poprzez pełne zaangażowanie 
i zapewnienie każdemu klientowi obsługi od momentu podpisania umowy do przekazania nieruchomości będącej przedmiotem transakcji włącznie.

Jednocześnie informujemy, że biuro nie prowadzi usług pośrednictwa dotyczących prywatnych nieruchomości. 

Skontaktuj się z nami

Śrem, ul. Sikorskiego 41

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.: 8.00 - 16.00

    Pełna treść zgody »

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu przez PPHU ENIGMA ANETA IGNASZEWSKA, ul. Sikorskiego 41, 63 -100, Śrem, w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu lub realizacji umowy na zakup towarów, usług oferowanych przez Naszą firmę. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty udzielające zgody na zawarcie umowy kredytowej oraz podmioty z którymi łączą nas umowy w zakresie przetwarzania danych osobowych. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych podanych w formularzu, ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt na adres pocztowy Naszej firmy. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych są dostępne na w siedzibie firmy.